رفتن به مطلب

Original

تیم مدیریت
 • تعداد ارسال ها

  502
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  55

آخرین بار برد Original در 16 اسفند 1398

Original یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

206 Excellent

درباره Original

 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Original

  اتیکت سرور

  در ابتدا به معنای اتیکت سرور می پردازیم، اتیکت سرور یک سری رفتار های پسندیده می باشد که در صورت انجام ندادن آنها مجازات نمی شوید ولی در صورت تکرار غیر منصفانه زندانی خواهید شد. اتیکت بازیکن با بازیکن: بازیکنان را هنگام انجام شغل های مجاز لطفا Rob نکنید. از فحش های IC در موقعیت مناسب استفاده کنید و در همه جا استفاده بی رویه از فحش نداشته باشید. در صورت نداشتن دلیل خاص و فقط صرفا به علت داشتن اسلحه از Revive شدن افراد توسط LSFMD جلوگیری نکنید. اتیکت بازیکن با پلیس: هنگامی که دستگیر می شوید با رعایت ادب و احترام با پلیس مربوط صحبت کنید، عصبانیت قابل نقش آفرینی می باشد ولی بی ادبی با کسی که آینده شما در دستان اوست به طور کامل قابل قبول نیست. بی دلیل دنبال پلیس ها نکنید فقط صرفا اینکار را زمانی انجام بدهید که یکی از دوستان شما در حال دستگیری (یا خودتان) یا اینکه در پی انتقام هستید. اتیکت پلیس با بازیکن: Overrespond انجام ندهید، اگر می توانید یک موقعیت را با حداقل تعداد افر اد حل کنید، از آوردن نیرو های اضافه خودداری کنید. به طور مثال آوردن 12 نفر برای Shop Robbery توسط 5 مجرم. Professionalism داشته باشید و پلیس را خوب جلوه دهید.
 2. Original

  شکایت بازیکن Andre Jordan از بازیکن Diego granados

  شکایت شما در حال بررسی هستش! لطفا صبور باشید و از طریق همین تاپیک روند رو دنبال کنید.
 3. در ابتدا شخصا از شما تشکر می کنم که ما را قابل می دونید و پیشنهاد ارسال می کنید. پیشنهادات در پیشرفت سرور تاثیر زیادی دارند. در ابتدای کار به یاد داشته باشید که تمامی پیشنهادات حتما خوانده خواهد شد. 2.) تیم توسعه سرور در هفته 2 بار به پیشنهادات رسیدگی می کنند، این به دلیل حجم بسیار بالای کار این تیم هستش پس لطفا بعد از ارسال پیشنهاد صبور باشد و تماما پی پیشنهاد خود را چه در تاپیک خود و چه از اشخاص دیگر نگیرید. 3.) بعد از ارسال پیشنهادات بدیهی است که تضمینی بر Add شدن آن پیشنهاد وجود ندارد. پیشنهاد شما از تمامی جوانب بررسی خواهد شد. نظرسنجی رخ خواهد داد و در صورت امکان روی سرور سوار خواهد شد. 4.) حتما پیشنهاد خود را از طریق فرم های درخواست مخصوص پیشنهادات به لینک زیر ارسال کنید: http://life-studios.ir/forums/index.php?/forum/15-پیشنهادات/ 5.) لطفا در پیشنهاد خود از ادبیاتی شایسته و متین و درست استفاده کنید و از هرگونه ناسزا و توهین حتی به شوخی جدا پرهیز کنید. موفق باشید.
 4. Original

  [پیشنهاد] افزایش حقوق هر شغل

  در حال حاضر تونستیم جاب های بسیار زیادی اعم از Mining, Fishing, Money Transportation, Drug, GoPostal و ... را روی سرور قرار بدیم و خوشحالم که می تونم اعلام کنم کیفیت این جاب ها بسیار بالا هستش. پشنهاد بعد از گذشت این زمان بسته خواهد شد.
 5. Original

  [پیشنهاد] Commands Hint

  اضافه شده.
 6. Original

  قبول شده شکایت بازیکن Mahbod Watosn از بازیکن gharibe_1094

  با سلام خدمت شاکی گرامی، شکایت شما به دست ما رسید و اکنون در حال پیگیری هست! لطفا صبور باشد، از طریق همین تاپیک شما را در جریان شکایتتان آگاه خواهیم ساخت.
 7. Original

  رد شده cheating , dm

  سلام و عرض ادب، لطفا شکایات رو با استفاده از فرم آماده فروم ارسال کنید که قابل پیگیری باشند. با تشکر، این شکایت بسته خواهد شد و لطفا دوباره از طریق فرم ارسالش کنید. http://life-studios.ir/forums/index.php?/application/form/3-فرم-شکایت-از-بازیکن/
 8. Original

  رد شده DM , mix ic ooc

  لطفا شکایت خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید: http://life-studios.ir/forums/index.php?/application/form/3-فرم-شکایت-از-بازیکن/ این شکایت بسته خواهد شد، دوباره همین شکایت رو با فرم ارسال کنید که قابل پیگیری باشد.
 9. Original

  [پیشنهاد] اضافه شدن فکشن mechanic

  اضافه شده
 10. Original

  [پیشنهاد] اضافه شدن Cruise Control

  اضافه شده
 11. Original

  [پیشنهاد] عینک , کلاه , کروات یا گردنبند

  @Edmund اضافه شد.
 12. Original

  [پیشنهاد] Ground Inventory

  @itsiliiiw اضافه شد.
 13. Original

  [پیشنهاد] Ground Inventory

  Vicnicity با سیستم فعلی Inventory سازگار نیست اما سعی می کنیم اضافش کنیم. معلق تا کمی تحقیق بیشتر.
 14. Original

  [پیشنهاد] Commands Hint

  با اولویت بالا در دستور کار قرار می گیره!
 15. Original

  رد شده شکایت بازیکن Antonio Kennedy از بازیکن ایدی 7 و 20

  @Nima.R شما به علت استفاده از Reaction در تاپیک شکایت اخطار دریافت می کنید، اگر هر مشکلی هستش از ادمین مربوط شکایت کنید.
×