رفتن به مطلب
shahin

رد شده شکایت بازیکن kOOki Wick از بازیکن Gang narcos و PD

پست های پیشنهاد شده

• نام شاکی
    kOOki Wick
  • نام متخلف
    Gang narcos و PD
  • سرویس مورد نظر
    RAGEMP
  • لطفا تاریخ اتفاق را مشخص کنید
    پنجشنبه, 16 آبان 1398
  • لطفا اتفاق را توضیح دهید

با سلام خدمت ادمین های لایف استودیوز

در  این  شکایت  میخواستم  که  مشکلاتی  که  Rp  دیروز  داشته  رو  مطرح  کنیم  و  امیدوارم  این  شکایت  برسی  بشه

• اول  از  همه  این  دوستان  با  توجه  به  استریم  من  که  در  آن  لحظه  بر  روی  آپارات  در  حال  پخش  بوده  مکان  دقیق  ما  را  میفهمند  و  به  سراغ  ما  می آیند  که  قانون  MetaGaming  را  زیر  پا  گذاشتند (StreamSnipe).   و  بنده  در خواست  این  را  دارم  که   اگر  در  صورتی  که  مدرکی  خلاف  گفته  بنده    ارایه  نشود Gang narcos  و  PD  باید  به  خاطر  MG   مطلق  مجازات  شوند .

مورد  دوم  این  که   با  زیاد  شدن  پلیس های  کثیف  RP  اداره  پلیس  بسیار  ضعیف  شده  و   این  RP  که  دیروز  رخ  داد   به  کل  مشکل  دارد  و  تا  جایی  که  من  میدونم  PD  نمیتواند  با همراهی  افرادی  دیگر  برای  مقابله  با  گروگان  گیری  اقدام  کند  و  این  افراد  که  خود  گنگ  نارکس  هستند  شروع  به  تیر  اندازی  به  افراد  ما  جلوی  چشمان  پلیس  میکنند  که  این  خود  PG  محصوب  میشود .

مورد  سوم   DM  گسترده  PD  است  که  با  این  که  به  گفته ی  خودشان  به  خاطر  گزارش  گروگان  گیری  به  آنجا  آمده  بودند  هیچ  گونه  RP  مبنی  بر  گروگان  گیری  انجام  نداده  و  بی  دلیل  و  بدون  اخطار  شروع  به  تیر  اندازی  میکنند  و  افراد  پلیس   نه  RP  کردند  مبنی  بر  گروگان  گیری  و  نه  میدانند  که  گروگان  کیست  و  نه  حتی   میدانند  که  اصلا  چه  کسی  تیر  زده  با  این  حال   فقط  به  ما  تیر  اندازی  میکنند  و  نه  به  گروگان  ---  MG  و  DM  تمام  افراد  PD   و  گنگ  نارکس  واضح  و  مشخص  است   و  بنده  در خواست  این  را  دارم  که   اگر  در  صورتی  که  مدرکی  خلاف  گفته  بنده    ارایه  نشود Gang narcos  و  PD  باید  به  خاطر  MG  و  DM   مطلق  طبق  قوانین  سرور  مجازات  شوند .

لازم  به  ذکر  است  که  اینجانب  به  نمایندگی  از  همه  15  دقیقه  قبل  از  این  اتفاق   جلوی   اداره  پلیس    به  RP  اداره  پلیس  اعتراض  کردم  که  با  بی  توجهی  ادمین ها  رو به رو  شد .

•  اینجانب  به  نمایندگی  از  طرف  مافیای  برادرهود  ,  گنگ  اریس  و  گنگ  زتاس  به  خاطر  گسترده  بودن  قانون  شکنی های  دیروز  خاستار  افزایش  سطح  RP  سرور  به  خصوص  افرار  اداره  پلیس   توسط  ادمین های  محترم  و   مجازات   تمام  Gang narcos  و  تمام  افراد  PD   به  خاطر  اتفاقات  دیروز (  StreamSnipe  -  MG  -  DM  )  و  ریفاند  تمام  خسارات  هستم .

با  تشکر

https://www.aparat.com/user/dashboard/video_stat/videohash/9HyAx

• Like 6
  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

Canceled.

ویرایش شده در توسط AmoORid3R
  • Haha 2

لینک به ارسال

مدارک  ارسالی شما بسیار ناقص است در صورت داشتن مدارک کامل  ان را ارسال کنید

لینک به ارسال

شکایت  من  کلی  بوده  و   نیازی  به  مدرک  ندارد 

با  کنار  هم  گذاشتن  تمام  مدارک  ارسالی  توسط  اعضای  ما  در  رابطه  با  RP  آن  روز  کاملا  واضح  است  که  این  اتفاق ها  رخ داده است

• Like 3

لینک به ارسال

به علت نداشتن مدرک شکایت بسته می شود

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.